O MNIE


"Nieważne, jaką pozycje robisz na macie, ważne jakim jesteś człowiekiem" Donna Farhi

JOGA odnalazła mnie już jakiś czas temu .... najpierw nieśmiało, z potrzeby ciała... później całkowicie z potrzeby serca zagościła w moim życiu.
Jest dla mnie praktyką życia, drogowskazem na zakrętach... drogą do poszukiwania równowagi... odkrywaniem złożonej natury człowieka, obecnością w każdym działaniu i w każdej chwili, dyscypliną, radością, osiąganiem tego co wcześniej było nieosiągalne... podróżą...

W tej podróży jestem od 10 lat. Poszukuje uważnej i refleksyjnej praktyki, czerpiącej ze źródeł jogi indyjskiej. Kolejne podróże do Indii w poszukiwaniu jogi pozwoliły na głębsze zrozumienie praktyki.

Ukończyłam studia podyplomowe Psychosomatyczne Praktyki Jogi na Wydziale Promocji Zdrowia i Technik Relaksacyjnych AWF we Wrocławiu, roczny trening Antaranga Joga (wewnętrzny wymiar jogi) pod kierunkiem prof. Lesława Kulmatyckiego. Współorganizuje pilską jogę w parku, jestem członkiem Stowarzyszenia Trenerów i Praktyków Relaksacji PRZESTRZEŃ przy AWF we Wrocławiu, a przede wszystkim z radością dziele się z TOBĄ swoim doświadczeniem.

"Zaczynasz tam gdzie jesteś, i takim jakim jesteś - a zdarzy się to, co ma się zdarzyć" T.K.V. Desikachar


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz